Olemme vuonna 2016 perustettu tuotekehitysyritys.

Meillä on kokemusta yrittämisestä ja ohjelmistojen kehittämisestä neljältä vuosikymmeneltä. Vanhojen konkareiden lisäksi meiltä löytyy porukasta yhtälailla nuoria tekijöitä, joilla on paras osaaminen tämän päivän tekniikoista ja trendeistä. Mad Boosterin tekemisen vahvuus onkin sen ihmisissä – erilaisuus on voimavara, joka tekee tiimistämme vahvemman.

Positiivisuuden kautta hengittävien ihmisten avulla syntyy parhaat tiimit. Tärkeintä on se, että ollaan hyviä siinä mitä tehdään ja halutaan kehittyä vielä paremmiksi.

Avainhenkilömme

Joni Forsbom

CEO

Joni Forsbom

0405450666

joni@madbooster.com

Juha Saarikoski

COO

Juha Saarikoski

0103377337

juha@madbooster.com

Tomi Nokkala

CTO

Tomi Nokkala

tomi@madbooster.com

 

Sami Nieminen

Full Stack developer

Sami Nieminen

sami@madbooster.com

Kyösti Moisio

Neuvonantaja

Kyösti Moisio

040 3100 122

Janette Murto

markkinointi & viestintä

Janette Murto

0400 2455 86

janette@madbooster.com

Evita Mänty

asiakaspalvelu &
käyttöönotot

Evita Mänty

010 3377 334

evita@madbooster.com

Viljami Virtanen

ratkaisumyynti

Viljami Virtanen

0103377321

viljami@madbooster.com